Барвінкова країна

2016 - 2017
Тренінг
«Я бажаю здоров’я собі і всім людям на землі» 
Барвінчата стали активними учасниками тренінгу "Я бажаю здоров'я собі і всім людям на нашій Землі!", а вчителі виступили у ролі тренерів. Діти разом із тренерами виконували завдання і збирали намисто здоров'я.
 
       Цікавими і незвичними були вправи "Місток дружби", "Маска", "Побажання". Кожна команда презентувала свій колаж про здоровий спосіб життя.


«Рідний край, де ми живем,
  Україною зовем»
На зупинці  «Рідний край, де ми живем, Україною зовем» барвінчата збагатили свої знання про рідний край, державні та народні символи України, дізналися про славетних українців. 

Літературна вітальня

«Неповторна поезія»

Тепла атмосфера, радісні емоції та позитивний настрій супроводжували нашу роботу  у літературній вітальні, ми читали вірші відомих запорізьких поетів – Григорія Лютого, Анатолія Рекубрацького та Любові Геньби. Також – відомі та улюблені поезії П.Тичини, В.Сосюри, В.Симоненка, Б.Олійника та Л.Костенко.

«Живи, книго!»
«Дім без книги – дім без сонця»
Барвінчата ознайомилися з виставкою "Це варто прочитати кожному" та фотовиставкою домашніх бібліотек "Дім без книги - дім без сонця". Брали участь у творчому конкурсі "Малюю Україну".
Під час презентації "Найдавніші бібліотеки світу» отримали багато нової та цікавої інформації,  подарували шкільній бібліотеці книгиКраїна безпеки


Ми  подорожували Країною Безпеки, здійснювали зупинки : «Пожежна безпека», «Ліки і побутова хімія», «Свої – чужі», «Отруйні гриби та ягоди», «Безпека на дорозі», «Правила поведінки на воді».


Ми ще раз переконалися, що життя й здоров’я  є найважливішим для людини.


Подорожуємо
Барвінковою країною
Посвята у барвінчата

З 1 листопада 2016 р. молодші школярі нашої школи почали жити в новій країні, за новими правилами й законами.
Барвінчата подорожують цікавим  маршрутом із  зупинками "Моє село - моя родина", "Золота чарівниця", "Народні перлини", "Майстерня Діда Мороза", "Звичаї і традиції нашого народу", "Турбота", "Бабусина скриня", "Весняна", "Котигорошки", "Веселка".

У Барвінковій країні живуть у мирі й злагоді чотири родини: Ромашкова, Соняшникова, Калинова і Веселкова.

Немає коментарів:

Дописати коментар